Drukarnia cyfrowa pruszków

Drukarnia cyfrowa

Druk cyfrowy jest powszechnie użytkowany w punktach druku. 
Zaletami druku cyfrowego jest przede wszystkim wysoka jakość, która zbliżona jest do offsetu. Druk można zrealizować na różnych podłożach. Przy pełnej obróbce cyfrowej da się dokonać zmian kolorystycznych a przy tym skalowania. Sam czas druku jest w dużym stopniu niższy niż przy druku za pomocą podstawowej drukarki.
Druk cyfrowy znajduje wykorzystanie przede wszystkim przy potrzebie wydruku materiałów informacyjnych w malutkich nakładach, np. ulotki a przy tym plakaty reklamowe, katalogi, wizytówki, itp.
Druk cyfrowy można wyznaczyć za pomocą danych komputerowych lub nośnika, zatem dużo drukarni daje alternatywę zlecenia wydruku przez stronę online bądź wiadomość e-mail. Jest to niesłychanie dobre i zachęcające rozwiązanie dla klientów, albowiem nie wychodząc z domu albo z miejsca pracy są w stanie załatwić konieczne dokumenty co znacznie usprawnia wykonywanie powszednich obowiązków. Ponad to dużo drukarni online daje szansę samodzielnej personalizacji wyglądu każdego druku lub wybrania gotowego już szablonu co daje możliwość by wykreować fenomenalną formę np. ulotek. Drukarnia cyfrowa w większości wypadków oferuje druk ekspresowy kiedy chcemy wykonać usługę na miejscu, przy zleceniu druku online zazwyczaj wraz z dostawą materiału może trwać to kilka dni. Cena przy niedużym nakładzie jest stosunkowo nie duża, jednak kiedy decydujemy się na większy nakład druku bardziej rentowny jest druk offset.


Możliwość komentowania jest wyłączona.